O firmie

Jeden partner, mnóstwo możliwości

TRANSPORT Z KLASĄ

Firma ELEGANCE świadczy kompleksowe usługi w zakresie wynajmu samochodów osobowych z kierowcą. Proponujemy komfortowy przewóz osób w kraju i za granicą, transfery z/na lotnisko, obsługę imprez okolicznościowych typu wesela i studniówki, a także przewóz przesyłek małogabarytowych. Nasza oferta jest idealną propozycją dla osób poszukujących transportu ekskluzywnymi samochodami najwyższej klasy.

Doświadczenie, jakie udało nam się zdobyć, pozwala każdego dnia zaspokajać potrzeby kontrahentów biznesowych i VIP, turystów odwiedzających okolicę i wszystkich tych, którzy mają potrzebę wynajęcia komfortowego auta wraz z kierowcą.

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższą jakość usług. Na sukces naszej firmy składają się przede wszystkim wykwalifikowana obsługa oraz nowoczesna flota samochodowa. Przewozy osobowe obsługujemy przestronnymi, luksusowymi autami marki Mercedes-Benz, które posiadają bogate wyposażenie i wszelkie udogodnienia m.in. klimatyzację, wygodne fotele z zagłówkami i podłokietnikami.

Nasi pracownicy to wykwalifikowani kierowcy z wieloletnim doświadczeniem w przewozie osób, także obcojęzycznych. Charakteryzuje ich przede wszystkim profesjonalizm, zachowując przy tym przyjazne usposobienie i wysoką kulturę osobistą.

ELEGANCE to synonim uczciwości, niezawodności i maksymalnego zadowolenia. Gwarantujemy terminowość usług, obsługę na najwyższym poziomie oraz dopasowanie do potrzeb Klienta.

ofirmie_right

Luksus dla każdego
Gwarancja zadowolenia
Doświadczenie i profesjonalizm